0

Privatumo politika

Privatumo politika

Žemiau šiame dokumente nurodytų asmens duomenų valdytojas – UAB „Vykom“ (toliau – „Įmonė“ arba „mes“). Ši privatumo politika (toliau – „Privatumo politika“) yra skirta asmenims (toliau – „Lankytojai“, „Klientai“), kurie naudojasi Įmonės paslaugomis arba lankosi Įmonei priklausančioje interneto svetainėje. Naudodamasis paslaugomis, tęsdamas naršymą šioje svetainėje, Lankytojas (svetainės naudotojas) patvirtina, kad susipažino su šia Privatumo politika, supranta jos nuostatas ir sutinka jų laikytis.


Šios Privatumo politikos tikslas yra informuoti apie mūsų užtikrinamą Klientų privatumo apsaugą, paaiškinti, kaip mes saugome Klientų asmens duomenis ir padėti Klientams suprasti, kaip Klientų asmens duomenys tvarkomi bei kokias teises ir atsakomybę turi mūsų Klientai.


Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.


Ši Privatumo politika taikoma mūsų ir Kliento tarpusavio santykiuose, ji galioja kiekvienam dabartiniam Klientui, pirkėjui ar bet kuriam kitam asmeniui, kuris naudojasi arba yra išreiškęs norą naudotis mūsų paslaugomis, arba kuris kreipiasi į mus su bet kokiu prašymu ar reikalavimu, pateikia bet kokio tipo dokumentą, lankosi mūsų interneto svetainėje arba kreipiasi į mus naudodamasis nuotolinio ryšio priemonėmis, tarp jų e. paštu arba telefonu.

Kokią informacią apie jus renkame?

Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija
 • vardas
 • pavardė
 • telefono numeris
 • elektroninio pašto adresas
Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija

Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras “Facebook” tinkle.

Kokią informacią apie jus renkame?

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:
 • Galėtume jums pateikti pasiūlymą pagal jūsų užklausą.

Jūsų teisės

Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:
 • Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);
 • Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
 • Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai adresu: Gaižiūnų g. 3 Kaunas, LT-50128; el. paštu: info@vykom.com


Duomenų valdytojas gavęs tokį prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo kreipimosi dienos, pateikia atsakymą bei atlieka prašyme nurodytus veiksmus ar atsisako juos atlikti. Prireikus nurodytas laikotarpis gali būti pratęstas dar dviem mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Tokiu atveju, per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo dienos Duomenų valdytojas informuoja Duomenų subjektą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis.


Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, išskyrus nesutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros būdu, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

Susisiekite su mumis

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo Jums patogiu būdu:

Paštu: Gaižiūnų g. 3 Kaunas, LT-50128
Telefonu: +370 37 209 310
El. paštu: info@vykom.com

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su VYKOM privatumo politika. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos